Zaprosiliśmy Zimę do miasta!

  • 13.12.2019, 08:35 (aktualizacja 13.12.2019, 09:15)
Zaprosiliśmy Zimę do miasta!
Od 13 stycznia zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z atrakcyjnej oferty zajęć „Zima w mieście”. W programie wydarzeń nie zabraknie interesujących nowości – podczas „niewidzialnych” warsztatów uczestnicy będą mogli doświadczyć świata osób niewidomych. Dużo radości dostarczą także nowe zajęcia aerial hoop na powieszonym kole cyrkowym.

W czasie ferii zimowych żaden uczeń w Lublinie nie będzie się nudzić. Dzieci i młodzież czekają dwa tygodnie ciekawych propozycji zorganizowanych przez domy kultury, biblioteki, muzea, które pozwolą na poszerzanie zainteresowań, naukę nowych umiejętności, ale przede wszystkim na aktywny wypoczynek w mieście bez telefonu i komputera. Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy warsztaty kulinarne, artystyczne, żonglerskie oraz wiele innych atrakcji – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. kultury, sportu i partycypacji.

Zapisy na akcję „Zima w mieście 2020” prowadzone będą od 16 grudnia bezpośrednio u organizatorów poszczególnych akcji. Jak zawsze, zapraszamy do skorzystania z wybranych warsztatów i zajęć. Pełna oferta, zasady uczestnictwa i terminy oraz wszelkie informacje organizacyjne są dostępne na stronie internetowej www.zima.lublin.eu.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe